Nachádzate sa tu

News

RoÄŤnĂ­ky festivalu

24. máj 2017
Predstavujeme tohtoročnú hlavnú hviezdu v elektronickom žánri. Do programu jubilejného desiateho ročníka festivalu Uprising pridávame legendárnu formáciu, jedno z najzvučnejších mien vo
18. máj 2017
N3O Akustika je unikátny projekt talentovaných hudobníkov z Prešova, ktorí so svojimi pozitívne naladenými pesničkami bavia malých aj veľkých už niekoľko rokov.
18. máj 2017
Tento koncert na desiatom výročí Uprisngu očakávajú azda všetci.
16. máj 2017
O tvoje cennosti na Uprisingu sa aj tento rok spoľahlivo postará Lock Inn - služba s bezpečnostnými skrinkami. Chceš mať na festivale o starosť menej?
16. máj 2017
Na Uprisingu po prvý raz ponúkame možnosť ubytovania v Chill Village vo veľkých 5-miestnych stanoch. Vodeodolný stan typu Bell-Tent na celý festival pre celú rodinu alebo väčšiu partiu priateľov.
16. máj 2017
Uži si Uprising s extra komfortom a službami. Stanový hotel Tent Inn prináša kempovanie bez starostí o balenie, nosenie, stavanie stanu či hľadanie ideálneho miesta.
11. máj 2017
MikkiM je šikovný český dj, producent a hudobník v jednom, ktorému nerobí problém kombinovať mnohé hudobné štýly.
11. máj 2017
Od susedov z Viedne to ku nám nebude mať ďaleko stále populárnejší nováčik na európskej reggae scéne, Rekall, ktorého bude sprevádzať chýrny Bassrunner Sound.
11. máj 2017
Priamo z Fínska má k nám namierené dj a producent Rico Tubbs, ktorý si svojou šikovnosťou a kvalitnými trackmi získal pozornosť a uznanie veličín ako deadmau5 či Fatboy Slim, ktorých sprevádzal aj na ich vystúpeniach.
30. aprĂ­l 2017
Na #Uprising10rokov sa koncom augusta chystá aj britská diva s veľkým afrom a silným hlasom, Eva Lazarus.
28. aprĂ­l 2017
Na Zlaté piesky má tento rok v lete namierené aj Marla Brown, dcéra legendárneho jamajského speváka Dennisa Browna, prezývaného tiež "korunný princ reggae" (crown prince of reggae).
27. aprĂ­l 2017
Svoj úplne nový album Rebel Frequency nám na Uprising 2017 príde predstaviť aktuálne najžiarivejšia hviezda mladej generácie reggae spevákov, Nattali Rize.

Stránky