Nachádzate sa tu

News

Ročníky festivalu

27. júl 2017
Skúsený selektor, šikovný producent a muzikant francúzskeho pôvodu Damalistik pôsobí na reggae scéne od roku 1998. Odvtedy stihol založiť svoj sound Roots Survival, ako aj neskôr pomenoval svoj label.
27. júl 2017
Talianska Pakkia Crew aka The Green Family tento rok, ako aj my, oslavuje desať rokov svojho pôsobenia. Ich inšpiráciou sú klasické jamajské soundsystémy a tiež aj slávne európske soundy.
27. júl 2017
Soul Stereo je vážený parížsky soundsystém, ktorý v roku 1998 založili Fatta, Reeko a Tarzan.
27. júl 2017
Už o mesiac je tu jubilejný desiaty ročník festivalu Uprising, najvyšší čas zverejniť kompletný plagát a rovno s ním aj súťaž o VIP lístky na našej fb page!
20. júl 2017
Dub Settlers HiFi je skupina hudobných nadšencov z Bratislavy, ktorým sa ako prvým podarilo vybudovať pravý slovenský reggae a dub soundsystém.
20. júl 2017
Riddim Tuffa je známe producentské duo, ktorého hlavným predstaviteľom je Adam, rodák zo Slovenska a britský Frontline Selecta. Šikovní páni sa tešia veľkej popularite doma, ale aj v celej Európe.
20. júl 2017
Tuff Steppas je ambiciózny dub projekt dvoch veteránov maďarskej dubovej scény, Don Miguel a Chimpifon.
20. júl 2017
Egoless je talentovaný multi-inštrumentalista a hudobný producent z Chorvátska. Je známy svojskou a kvalitnou tvorbou, ktorá zaujala aj renomovaný label DEEP MEDi, pod ktorým momentálne vydáva svoje produkcie.
18. júl 2017
Naše krásne jubilejné plagáty a letáky rozposielame do sveta.
13. júl 2017
Spojenie pop rocku a rómskej hudby, by sme bez hanby mohli nazvať unikátne, aké aj bude vystúpenie medzinárodne uznávanej rodiny Sendreiovcov, ktorí po boku skupiny Para roztancujú celý Uprising.
13. júl 2017
Polemic si na jubilejný Uprising pripravili špeciálny koncert s ešte špeciálnejším hosťom. Spoločne s nimi sa na našom hlavnom pódiu predstaví aj nemecký reggae spevák a trombonista Dr.
12. júl 2017
Notoricky známu skupinu Para, pôsobiacu na slovenskej hudobnej scéne už vyše 20 rokov, určite nikomu netreba predstavovať.

Stránky