Nachádzate sa tu

Pendulum Dj Set & Verse

Späť na program
piatok, 25. august 2017
01:30 - 02:30
24.05.2017 / 08:26

Pendulum Dj Set & Verse

Predstavujeme tohtoročnú hlavnú hviezdu v elektronickom žánri. Do programu jubilejného desiateho ročníka festivalu Uprising pridávame legendárnu formáciu, jedno z najzvučnejších mien vo svete elektronickej hudby a priekopníkov drum&bassu. Na Zlaté piesky v auguste prídu Pendulum Dj Set & Verse s exkluzívnou show pre slovenské publikum.

Legendy z austrálskeho Perthu sa preslávili najmä miešaním hard rocku s elektronickou hudbou, prevažne drum&bassom. V roku 2003 sa presťahovali do Veľkej Británie, kde si okamžite získali pozornosť dnes už klasickým singlom Vault. Nasledoval nadčasový debutový album Hold Your Colour z 2005, ktorý dodnes nestratil na kvalite a výrazne ovplyvnil zvuk svojho žánru. Po tomto prevratnom albume sa Pendulum rozrástlo o ďalších členov a začali popri Dj Setoch vystupovať aj v kapelnej formácii, ktorá sa v roku 2012 rozpadla. Albumami In Silico z roku 2008 a Immersion z 2010 utvrdili svoju pozíciu svetového leadra a priekopníka d'n'b hudby. Pendulum svojou tvorbou zožali celosvetový úspech, otriasli celou scénou a ako prví sa s drum&bassom presadili v mainstreame. 

Projekt Pendulum Dj Set príde na Uprising Festival 2017 predstaviť spoluzakladateľ formácie, dj a producent, Paul Harding aka El Hornet spolu s Mc Verse, ktorí v rámci jediného vystúpenia na Slovensku toto leto ponúknu prierez ich celej tvorby, ale aj novinky svetovej produkcie a svoje mnohé remixy. Pripravte sa na nesmrteľné hity ako "Another Planet", "Slam", "Witchcraft", "Voodoo People", "Tarantula" a mnoho ďalších, ktoré do veľkej miery ovplyvnili zvuk dnešnej elektronickej hudby.