uprising.sk/Uprising Festival /2019 /Interaktívna súťaž Uprising Game aj tento rok!

Interaktívna súťaž Uprising Game aj tento rok!

Interaktívna súťaž Uprising Game aj tento rok!

Po úspešnej minuloročnej súťaži bude aj tento rok pre návštevníkov pripravená interaktívna instagramová súťaž Uprising Game 2019. Začínať ale nebudeme až na festivale, ale už pred ním a to konkrétne vo štvrtok 1. augusta. Počas celého mesiaca budú pravidelne prebiehať sprievodné súťaže na našom Instagramovom profile.

Pred festivalom budete môcť súťažiť v dvoch hlavných aktivitách. Prvou z nich bude hľadanie lístkov, ktoré budú schované na známych miestach nielen v Bratislave, ale aj v ďalších slovenských a možno aj v českých mestách. Ktoré mestá to budú? Na akých miestach a kedy máte vlastne hľadať lístky? Prezradíme iba jednu indíciu – vyhrá iba najrýchlejší! Sledujte nás poctivo na Instagrame a už čoskoro získate ďalšie informácie 😉

Druhá súťažná aktivita nebude o rýchlosti a dôvtipe, ale viac o kreativite a šikovnosti. Na našom Instagramovom profile nájdete vo vybrané dni jednoduché úlohy, ktoré bude potrebné splniť, aby ste mali možnosť sa zapojiť do súťaže o voľné vstupy na festival, prípadne Uprising merch. Nepôjde o nič náročné a v týchto úlohách sa nebude hodnotiť rýchlosť, ale práve kreativita a pekné spracovanie.

A v ktoré dni môžete očakávať úlohy a aké úlohy to budú? Viac vám v tomto momente neprezradíme, sledujte nás na Instagrame a rozhodne vám nič neujde.

Počas samotného festivalu bude prebiehať plnohodnotná súťaž #UPRISINGGAME2019 s rovnakými pravidlami ako aj minulý rok. Bližšie informácie prinesieme ešte tesne pred festivalom.