UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Uprising Festival /2019 /Interaktívna súťaž Uprising Game aj tento rok!

Interaktívna súťaž Uprising Game aj tento rok!

Interaktívna súťaž Uprising Game aj tento rok!

Po úspešnej minuloročnej súťaži bude aj tento rok pre návštevníkov pripravená interaktívna instagramová súťaž Uprising Game 2019. Začínať ale nebudeme až na festivale, ale už pred ním a to konkrétne vo štvrtok 1. augusta. Počas celého mesiaca budú pravidelne prebiehať sprievodné súťaže na našom Instagramovom profile.

Pred festivalom budete môcť súťažiť v dvoch hlavných aktivitách. Prvou z nich bude hľadanie lístkov, ktoré budú schované na známych miestach nielen v Bratislave, ale aj v ďalších slovenských a možno aj v českých mestách. Ktoré mestá to budú? Na akých miestach a kedy máte vlastne hľadať lístky? Prezradíme iba jednu indíciu – vyhrá iba najrýchlejší! Sledujte nás poctivo na Instagrame a už čoskoro získate ďalšie informácie 😉

Druhá súťažná aktivita nebude o rýchlosti a dôvtipe, ale viac o kreativite a šikovnosti. Na našom Instagramovom profile nájdete vo vybrané dni jednoduché úlohy, ktoré bude potrebné splniť, aby ste mali možnosť sa zapojiť do súťaže o voľné vstupy na festival, prípadne Uprising merch. Nepôjde o nič náročné a v týchto úlohách sa nebude hodnotiť rýchlosť, ale práve kreativita a pekné spracovanie.

A v ktoré dni môžete očakávať úlohy a aké úlohy to budú? Viac vám v tomto momente neprezradíme, sledujte nás na Instagrame a rozhodne vám nič neujde.

Počas samotného festivalu bude prebiehať plnohodnotná súťaž #UPRISINGGAME2019 s rovnakými pravidlami ako aj minulý rok. Bližšie informácie prinesieme ešte tesne pred festivalom.