UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/La3no

La3no

24.08.2018 16:30
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

La3no je energická kapela z Bratislavy, ktorá jedinečnou fúziou rytmov vo svojej tvorbe pokrýva žánre z celého sveta. Dobre zohratá veľká partia hudobníkov je pravidelným účinkujúcim nášho festivalu a nevynechá ani tento ročník. Ich ethno electro – world beats koktejl je obohatený o prvky slovenského folklóru. Fungujú od roku 2005, kedy sa ešte ako zoskupenie perkusionistov hrajúcich africké, latinsko-americké, arabské, cigánske, balkánske, drum and bassové či funky rytmy, stretávali na jam sessions.

Kapela sa za ten čas rozrástla o nových členov a melodické hudobné nástroje ako husle, klávesy, saxofón a basgitara, ktoré ich vyprofilovali už do dnešnej plnej zostavy. V 2012 vydali svoj prvý album „Rodina“, ktorý je odrazom ich hudobnej tvorby od založenia až po súčasnosť. Aktuálne sa spolu s novým skráteným menom z La3no Cubano môžete tešiť aj na novú produkciu, vrátane najnovšieho hitu „Zinedine Zidane“. Za sebou majú množstvo koncertov a festivalov, a množstvo spoločných vystúpení s rôznymi hudobníkmi a spevákmi.