UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Mandinka Warrior

Mandinka Warrior

24.08.2018 19:30
Dancehall
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Mandinka Warrior je rodený Dán s gambijskými koreňmi, ktorý v sebe ukrýva veľký talent a všestrannosť bohatú na rôznorodé štýly. Skvelo kombinuje svoje africké korene ovplyvnené jamajskou kultúrou vo svojej tvorbe ktorá sa nesie v duchu reggae, dancehallu a rapu. Ako sám tvrdí, jeho hudba vás jednak svojimi textami chytí za srdce a zároveň naplno vytancuje na tanečnom parkete.

Umelec vystupujúci pod menom svojich predkov z gambijského kmeňa Mandinka odštartoval svoju kariéru v roku 2002 ako člen Showstoppers labelu. Začínal spievaním vo viacerých žánroch s rôznymi druhmi spevu, čo sa neskôr po boku jeho energických a prenikavých vystúpeniach stalo jednou jeho naj kvalít. Ako 22-ročný mal za sebou vystúpenia po celej Európe. V tom čase si s vynikajúcou slovnou zásobou texty vopred nepripravoval, ale ponúkal svoj freestyle na dubplatoch, piesňach a dokonca aj na live vystúpeniach. Dnes má nahratých množstvo úspešných songov ako „Herbalist“ či „War“, ktoré majú takmer miliónové vzhliadnutia a spolupráce s interpretmi ako Mr. Williamz a Skarra Mucci.