Nachádzate sa tu

News

Ročníky festivalu

06. november 2017
Prinášame hlavnú reggae hviezdu ôsmeho ročníka Uprising Winter Edition, ktorý sa uskutoční v sobotu 2.12. v bratislavskom Ateliéri Babylon.
27. október 2017
České reggae a svoj nový album príde do Bratislavy predstaviť Adam Lanči, ktorý už vyše 10 rokov vystupuje pod pseudonymom Cocoman.
27. október 2017
Na ôsmom zimnom Uprisingu nebude chýbať ani dobre zohraná dvojica Haf & Beyuz, od ktorých sa okrem notoricky známych hitov môžete tešiť aj na nové veci z aktuálneho albumu Opice a Ananásy.
27. október 2017
Domácu reggae scénu budú na zimnom Uprisingu tento rok reprezentovať Pokyman & Lukie Fwd so svojim novým projektom popri kapele Medial Banana.
25. október 2017
Uprising Winter Edition sa už nezadržateľne blíži. Zimná verzia festivalu Uprising sa bude tento rok niesť v znamení "reggae vs hip-hop".
21. september 2017
Predstavujeme hlavnú hviezdu a termín konania Uprising Winter Edition. V poradí už ôsmy zimný Uprising sa uskutoční v sobotu 2.
06. september 2017
Tropický look Karibiku aj na jubilejnom 10.ročníku festivalu Uprising tradične vytvorili ázijské palmy, 8 metrové bambusy, južanské stálozelené magnólie, juky, liany, nebeské bambusy a iné hardy tropicals rastliny - bujná exotická zeleň, vhodná a
28. august 2017
Ak ste si medzi nálezmi našli niečo svoje, píšte na promo@uprising.sk alebo nám nechajte správu na našej Facebook fanpage. 
26. august 2017
Jubilejný Uprising sa posúva do druhej polovice. Po včerajšku nás čaká viacero koncertov, ktoré sľubujú nezabudnuteľný hudobný zážitok aj prekvapenia pre publikum.
25. august 2017
Uprising StreetCOM Dance Show je už tradičná exhibícia, workshop a battle, ktorú zabezpečujú top tanečníci a tanečné skupiny Slovenska.
25. august 2017
Súčasťou nášho festivalu bude tento rok aj areál Good Point, kde návštevníkov okrem inej zábavy či oddychu čaká bohatý hudobný a tanečný program.
25. august 2017
Jubilejná edícia bratislavského festivalu Uprising dnes o 13:00 zaháji svoj desiaty ročník. Pre fanúšikov je v areáli Zlatých Pieskov pripravených viacero noviniek, ktoré im spríjemnia tento posledný augustový víkend.

Stránky