Nachádzate sa tu

News

Ročníky festivalu

21. september 2017
Predstavujeme hlavnú hviezdu a termín konania Uprising Winter Edition. V poradí už ôsmy zimný Uprising sa uskutoční v sobotu 2.
06. september 2017
Tropický look Karibiku aj na jubilejnom 10.ročníku festivalu Uprising tradične vytvorili ázijské palmy, 8 metrové bambusy, južanské stálozelené magnólie, juky, liany, nebeské bambusy a iné hardy tropicals rastliny - bujná exotická zeleň, vhodná a
28. august 2017
Ak ste si medzi nálezmi našli niečo svoje, píšte na promo@uprising.sk alebo nám nechajte správu na našej Facebook fanpage. 
26. august 2017
Jubilejný Uprising sa posúva do druhej polovice. Po včerajšku nás čaká viacero koncertov, ktoré sľubujú nezabudnuteľný hudobný zážitok aj prekvapenia pre publikum.
25. august 2017
Uprising StreetCOM Dance Show je už tradičná exhibícia, workshop a battle, ktorú zabezpečujú top tanečníci a tanečné skupiny Slovenska.
25. august 2017
Súčasťou nášho festivalu bude tento rok aj areál Good Point, kde návštevníkov okrem inej zábavy či oddychu čaká bohatý hudobný a tanečný program.
25. august 2017
Jubilejná edícia bratislavského festivalu Uprising dnes o 13:00 zaháji svoj desiaty ročník. Pre fanúšikov je v areáli Zlatých Pieskov pripravených viacero noviniek, ktoré im spríjemnia tento posledný augustový víkend.
23. august 2017
Prinášame oficiálnu festivalovú aplikáciu pre Uprising 2017! Informácie o interpretoch, váš vlastný program či užitočné informácie o festivale tak máte stále po ruke.DOWNLOAD:
23. august 2017
Slovenka pôsobiaca medzi Slovenskom a Veľkou Britániou prináša na festival Uprising “organické sochy” s názvom Pôžitkári, ktoré vyjadrujú záhradu plnú rôznych pôžitkov.
23. august 2017
"Zoberte sa na Uprisingu v špeciálnom reggae štýle!"
23. august 2017
Každý rok sa snažíme areál festivalu skrášľovať. Aj tento rok obohatia vizuálnu stránku Uprisingu výtvarníci, ktorí sa zbehnú zo všetkých kútov Slovenska, aby obohatili náš festival. Na tohtoročný X.
23. august 2017
Už pred niekoľkými rokmi sa na festivale začali používať zálohované poháre, na ktoré si naši návštevníci veľmi rýchlo zvykli a ich používanie pozitívne prijali.

Stránky