Nachádzate sa tu

News

Ročníky festivalu

19. jún 2018
Na Uprising tento rok zavíta aj populárna a skvelo zohratá dvojica britskej dnb scény, Dub Phizix & MC Strategy.
19. jún 2018
Hviezdne zastúpenie elektronickej scény obsadzuje tento rok na Uprisingu svetoznámy DJ a producent z Walesu, High Contrast.
14. jún 2018
Posledných pár mesiacov vás poctivo zahlcujeme stále novými menami, ktoré sa chystajú na 11. ročník Uprisingu.
12. jún 2018
Hovorí sa, že na konci dúhy býva zlato. Alebo aj Martin Jondo, nemecký spevák s kórejskými koreňmi, ktorý svojim prvým EP "Rainbow Warrior" vstúpil na európsku reggae scénu.
12. jún 2018
Tento rok do našich končín znova zavíta najvýznamnejší reggae spevák Ázie, inovátor reggae hudby v Indonézii, Ras Muhamad.  Aby toho nebolo málo, jeho posilou bude sľubný talent Tóke, Nemec s indonézskymi kor
11. jún 2018
Vysoko obľúbená a najsympatickejšia talianska reggae kapela Mellow Mood hlási svoj návrat na Uprising.
11. jún 2018
Uprising čaká tento rok veľká premiéra! Svoj nový album "Lovesick" nám príde predstaviť jedna z najzásadnejších postáv dnešného dancehallu, lovers rocku a new roots reggae, jamajský spevák Romain Virgo.
10. jún 2018
Woodman Jam, kapelu s medzinárodným zložením aktívna v Berlíne, tvorí pätica mladých muzikantov.
03. jún 2018
S headlinermi sme ešte neskončili. Okrem toho, že mu gratulujeme k včerajším narodeninám (4. jún), s veľkým nadšením potvrdzujeme účasť Juliana Marleyho na tohtoročnom Uprisingu.
03. jún 2018
Náš festival poctí aj Jamajčan Andrew Tosh, najstarší potomok legendárneho a rešpektovaného Petera Tosha, ktorého hudba na Uprisingu prostredníctvom jeho syna ožije.
31. máj 2018
Keď sme pred nejakými dvoma mesiacmi uvažovali nad organizáciou talentovej súťaže pre mladé kapely či začínajúcich hudobníkov, ani sme netušili, že si získa u vás takú odozvu.
31. máj 2018
Hľadáme šikovných, pracovitých a spoľahlivých dobrovoľníkov, ktorí sa stanú súčasťou nášho tímu a pomôžu Uprisingu stať sa ešte krajším, čistejším a lepším festivalom.

Stránky