UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Uprising Winter Edition /2018 /Turbulence po prvý raz na Slovensku

Turbulence po prvý raz na Slovensku

Turbulence po prvý raz na Slovensku

Jamajský reprezent na Uprising Winter Edition 2018 zastúpi aj reggae & dancehall spevák Turbulence. Pravý rastafarián je na scéne takmer 20 rokov a vysoko aktívnym je dodnes. Už počas školských dní mu v jeho speváckych začiatkoch okolie predpovedalo sľubnú kariéru. Mnoho fanúšikov a kritikov ho za jeho štýl a prejav považuje za druhého Sizzlu, s ktorým absolvoval aj celé turné po vydaní jeho najznámejšieho albumu “Rising”. Svojimi piesňami sa podľa vlastných slov snaží šíriť lásku, pravdu a pozitivitu.

Turbulence je známi svojimi hitmi Name and Numbers, X Grilfriend, Blood Dem Out (ktorý môžme počuť aj vo freestyle lyžiarskom filme Show and Prove) či obrovskou kolaboráciou “Kingston Town” s Fantan Mojah a Capleton-om. O prelom jeho kariéry sa postarala pieseň “Notorious” (2004), ktorá sa umiestnila na prvých miestach reggae a dancehall rebríčkov na Jamajke, v New Yorku, Londýne či Japonsku. V roku 2007 sa objavil v dokumentárnom filme Rise Up, ktorý zachytil svet undergroundovej hudby na Jamajke, a tiež aj rozkvet a cestu k medzinárodnému úspechu, vlastným menom Sheldon-a Campbell-a. Dokument si získal uznanie svetových médií a tiež aj viacero ocenení.

Vidíme sa 1. decembra 2018 v bratislavskom Ateliéri Babylon, lístky kupuj tu.