UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/O nás

O nás

„Festival, ktorý spája ľudí rôznych krajín, kultúr a rás.“

Uprising sa pre Slovensko a okolité štáty stal neodmysliteľnou súčasťou leta. Od svojho vzniku v roku 2008 sa Uprising rozrástol na najväčší stredo-európsky festival zameraný na reggae. Podarilo sa mu zaradiť medzi Top 40 európskych festivalov a každoročne si získava priazeň čoraz viac fanúšikov.

Uprising však ani zďaleka nie je monotematický. Počas dvoch dní sa na jeho štyroch hlavných stagoch a množstve ďalších menších vystrieda niekoľko žánrov od reggae cez dancehall, ska, latino či hip-hop, až po dub, dubstep, ragga-jungle a dnb.

Festival Uprising zároveň nie je len o hudbe. Je to životný štýl a pre návštevníkov sú pripravené pestré a zaujímavé sprievodné akcie. Súťažechtiví z vás sa budú môcť zapojiť do rozličných športových turnajov. V areáli bude tiež prebiehať tanečný dancehall workshop, zacvičiť si budete môcť energickú capoieru či navštíviť Healing Area s celodennými aktivitami ako yoga, meditácie či sound healing. Pripravený aj nehudobný sprievodný program ako diskusie, prednášky, stand-upy či kreatívne workshopy a premietania krátkych filmov. Oku ulahodia výstavy pouličného umenia a žalúdku exotické kuchyne. Výhodou Zlatých pieskov je prírodné kúpalisko, ktoré ponúka nielen požičovňu člnov a vodných bicyklov, ale i wakeboardový vlek.

Berieme ohľad aj na našich najmladších fanúšikov, preto je pre rodičov s deťmi v areáli prichystaná aj detská zóna so špeciálnym programom a aktivitami.

Uprising Festival svojím názvom (angl. ‚uprising‘ – povstanie) a termínom pripomína významnú udalosť v slovenských dejinách – Slovenské národné povstanie.