UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Uprising Festival /2019 /Zapojte sa do instagramovej UPRISING GAME 2019

Zapojte sa do instagramovej UPRISING GAME 2019

Zapojte sa do instagramovej UPRISING GAME 2019

Aj tento rok sme pripravili pre všetkých Instagram-návštevníkov zábavnú interaktívnu hru s názvom #UPRISINGGAME2019. Druhý ročník tejto hry prebehne vo veľmi podobnom duchu ako predchádzajúci ročník.
Dvojdňová real-time súťaž bude prebiehať výhradne na Instagrame, kde budú pripravené rôzne úlohy, ktoré bude postupne potrebné splniť. Všetky úlohy sú najmä o zábave, preto ich zvládne naozaj každý 😊

Plnenie úloh budú sledovať administrátori Uprising game a po splnení každej úlohy Ti pošlú správu na Instagrame s ďalšou úlohou. Základnou podmienkou je mať verejný profil, využívať hashtag #UPRISINGGAME2019 a tagovať @UPRISING_FESTIVAL. Postupne na Teba čaká 10 úloh, vďaka ktorým sa krok za krokom dostaneš k tajnému miestu, kde si budeš môct vylosovať nadupané výhry!

Zapojenie do hry je opäť veľmi jednoduché. Keď prídeš na festival Uprising a postneš ľubovoľnú fotku či instastorku s hashtagom #UPRISINGGAME2019 alebo tagneš @UPRISING_FESTIVAL, tak Ti naši administrátori pošlú priamo do directu zadanie prvej úlohy. Následne Ti vždy po úspešnom splnení úlohy príde správa od administrátorov s informáciou o splnení úlohy a ďalšou úlohou, ktorá Ťa čaká.

Úlohou hry je v prvom rade zabaviť všetky návštevníčky a návštevníkov a spestriť Uprising 2019! Na úlohy nie je žiadny časový limit a zapojiť sa môžete skutočne kedykoľvek.

Súťaž končí v sobotu večer, keď tých naozaj najsvedomitejších plničov úloh čaká losovanie o zaujímavé ceny. Napríklad o VIP lístok na Uprising 2020, klasické vstupenky na Uprising či rôzny Uprising merch a zľavy na nákup oblečenia. Pripomíname opäť, že hlavnou úlohou je zabaviť sa a ešte viac si užiť festival!

Tešíme sa na všetky účastníčky a účastníkov!

Team #UprisingGame2019