UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Uprising Festival /2020 /Uprising 2020 sa presúva na 2021

Uprising 2020 sa presúva na 2021

Uprising 2020 sa presúva na 2021

Trinásty ročník festivalu Uprising sa uskutoční až budúci rok.

Vzhľadom na situáciu, v ktorej sa spoločne nachádzame a zákaz vlády SR organizovať do konca roka spoločenské a kultúrne podujatia s návštevnosťou nad 1000 ľudí, musíme s ľútosťou oznámiť, že Uprising Festival 2020 sa v jeho tradičnej podobe tento rok konať nebude.

Ako sme už v minulosti avizovali, s možnosťou presunúť tohtoročný Uprising na rok 2021 sme pracovali samozrejme už dlhšie, ale v momente, keď sa táto možnosť premieňa na realitu, je jej spracovanie oveľa ťažšie… avšak nie nemožné. Čas predsa letí a predstava, že sa 27. a 28. Augusta 2021 opäť stretneme na Zlatých pieskoch nás nesmierne teší a dodáva nám energiu. Úloha pre nás je preto jasná… “Keep Calm and Carry On”! Najdôležitejšiu informáciou momentálne je, že Uprising nerušíme ale presúvame. Celú už doposiaľ vynaloženú prácu a energiu ideme zúročiť s cieľom priniesť ešte lepší 13-ty ročník nášho-vášho milovaného festivalu.

Teraz prichádza asi moment kedy vašu hlavu zaplavili otázky, preto sa pokusíme aspoň na niektoré z nich zhrnúť odpovede.

● “Čo s už zakúpenými vstupenkami?“

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na rok 2021 a jedná sa zároveň o najlepšiu variantu podpory festivalu. Čiže najlepšie, čo môžete urobiť, je v tomto momente nerobiť nič.
Pokiaľ však preferujete možnosť vrátenia lístku, k dispozícii bude samozrejme aj táto možnosť. Viac info k celému procesu nájdete už čoskoro na našom webe.

● “Čo s tohtoročným line-upom?”

Zabookovaní interpreti sa na Uprising veľmi tešili a táto nepríjemná situácia ich zasiahla rovnako tvrdo, ako nás všetkých.
Nami vyplatené zálohy sa nevracali a všetci veľmi pozitívne reagovali na možnosť prebookovania na nový termín a my veríme, že sa nám podarí zachovať pôvodný program. Niekoľko “nanovo” potvrdených mien zverejníme už v priebehu nadchádzajúcich dní. Čakajú nás samozrejme aj nové mená, na ktorých oznámenie sa už veľmi tešíme!

P.S. V pôvodný termín Uprisingu 2020 (čiže 28.- 29.- 30. 8.) si nič neplánujte, keďže pracujeme na malom prekvapení.

Majte sa zatiaľ krásne a do skorého videnia!

#StayPositive #Uprising2020 #Uprising2021