uprising.sk/2021 /Vrátenie peňazí za vstupenky

Vrátenie peňazí za vstupenky

Vrátenie peňazí za vstupenky

Vrátenie peňazí

Info ku vstupenkám 2020 -> 2021 -> 2022

Znie to neuveriteľne, ale ani toto leto nepraje festivalom ako Uprising. Ako sme nedávno avizovali, tohtoročný Uprising sme boli opäť nútení, kvôli zákazu vlády SR organizovať do konca roka spoločenské a kultúrne podujatia s návštevnosťou nad 1000 ľudí, presunúť na nový termín – 26. a 27. augusta 2022.

Prípravy sú už v plnom prúde a dobrou správou je, že všetci zajednaní interpreti súhlasia s prebookovaním a my veríme, že sa nám podarí zachovať pôvodný program a taktiež priniesť množstvo nových, doposiaľ nezverejnených hudobných hviezd.

O vaše zakúpené vstupenky sa nemusíte báť, všetky zostávajú v platnosti na rok 2022 a predpredaj ďalej pokračuje v aktuálnej sume 45 eur (cena sa bude postupne zvyšovať).

Vašou najväčšou podporou pre festival Uprising však bude, ak si svoje vstupenky ponecháte, keďže refundáciou nám vznikajú veľké straty kvôli odvedenej DPH, provízie predajcovi vstupeniek a bankovým poplatkom.

Pokiaľ však preferujete možnosť vrátenia lístka, môžete tak urobiť vyplnením formulára do 23. júla 2021. Od 24.júla bude vstupenka automaticky presunutá na rok 2022 bez možnosti refundácie.
Ak ste vstupenky kupovali cez spoločnosť Ticketportal, obráťte sa prosím so žiadosťou priamo na nich.
Štát momentálne ustanovil zákonnú lehotu na vrátenie vstupného za lístky 13 mesiacov, my sa však budeme snažiť vybaviť vašu požiadavku čo najskôr.
Ďakujeme za porozumenie a vašu priazeň.

Vidíme sa na festivalečeku Uprisingček 2021 na Zlatých pieskoch koncom augusta, 27. a 28.8. a potom snáď už v plnej paráde koncom leta 26. a 27. augusta 2022.