UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/DJ Kato

DJ Kato

26.08.2018 04:00
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

DJ Kato je obľúbený slovenský drum and bassový DJ z Partizánskeho. Za 20 rokov na scéne sa mu podarilo vyšvihnúť vysoko, o čom svedčí viacero jeho úspešných projektov. Ak ste milovníkom energickej a skvelo počúvateľnej elektronickej hudby, ste na správnej adrese.

Kato je spoluorganizátor festivalu Trident, jednej z top drum and bass akcií na Slovensku, kde zavítala už nejedna svetová hviezda elektronickej hudby. Za obdivuhodných 16 rokov fungovania sa Trident vykryštalizoval na vychytenú a čoraz viac obľúbenú značku.

Popri organizovaní vlastných party stíha DJ Kato pracovať aj na viacerých významných slovenských open air akcií ako Let It Roll Slovakia, Solid a Trilogic. Dnb sa venuje už od roku 1998, kedy sa už po pár lokálnych akciách stal začiatkom milénia členom zoskupenia Drumatique. Jeho sety sú vždy plné najčerstvejších noviniek a na jeho vystúpeniach ho je mnohokrát vidieť v sprievode rôznych MCs.