UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Uprising Winter Edition /2019 /Zimný Uprising prinesie posledný koncert britských Foreign Beggars

Zimný Uprising prinesie posledný koncert britských Foreign Beggars

Zimný Uprising prinesie posledný koncert britských Foreign Beggars

Desiate pokračovanie Uprising Winter Edition, teda zimnej verzie festivalu Uprising, by ste nemali premeškať. Na pódiu Ateliéru Babylon sa ako hlavné hviezdy podujatia predvedú Foreign Beggars so show, ktorú u nás už nikdy neuvidíte. Energická britská partička totiž rozhýbe Bratislavu naposledy a toto bude ich rozlúčkový koncert so slovenskými fanúšikmi.

Práve Uprising bol prvý festival, ktorý legendy britského hiphopu, grime a dubstepu priniesol na Slovensko po prvýkrát. Písal sa rok 2011 a z ohlasov po vystúpení bolo jasné, že si ich ľudia zamilovali a na ich koncert mnohí spomínajú dodnes. V sobotu 30.11. ich na Slovensku uvidíte naposledy. Foreign Beggars sa po 17 rokoch koncertovania po celom svete rozhodli ukončiť kariéru a naposledy vycestovať za svojimi fanúšikmi. Počas svojho pôsobenia sa z undergroundových hiphopových interpretov vypracovali na prvotriedne a celosvetovo žiadané crossover meno. Za všetko hovorí nespočet spoluprác s menami ako Noisia, Beardyman, Dope D.O.D. či Skrillex.

Na Uprising Winter Edition 2019 nebude 30. novembra samozrejme chýbať ani reggae a dub, ktorým dostane publikum do varu obľúbený britský veterán Brother Culture. Ten je jedným z najdlhšie pôsobiacich britských reggae umelcov, ktorý svoje posolstvo šíri už vyše 36 rokov, počas ktorých ste ho párkrát mohli vidieť aj na letnom Uprisingu.

Po tom, ako Alicai Harley musela kvôli problémom s leteckou spoločnosťou zrušiť jej show na letnom Uprisingu, prinesie táto stúpajúca britská star svoj energický mix dancehallu, rnb, hiphop aj UK grime práve do Ateliéru Babylon. O pódium sa podelí s našimi babami z dancehall crew Badd Fyah.

Česko-slovenskú scénu zastúpi na UWE 2019 trenčianska dancehall formácia PULL UP UNITY, opavskí Bad Boyz a za DJským mixom JB (Roccaflex) a stálica bratislavských klubov Yanko Král, ktorého show vôbec po prvýkrát budete môcť zažiť aj so supportom MC Jimmy Danger.

Vstupenky na zimný Uprising zoženiete tradične v sieti Ticketportal.