uprising.sk/Uprising Festival /2020 /Dôležitý oznam & hygienické opatrenia na Uprising Wakelake 2020

Dôležitý oznam & hygienické opatrenia na Uprising Wakelake 2020

Dôležitý oznam & hygienické opatrenia na Uprising Wakelake 2020

Už zajtra otvárame brány festivalu Uprising Wakelake Edition. Vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo Covid-19 považujeme za nevyhnutné informovať o dôležitých hygienických a bezpečnostných opatreniach, ku ktorým musíme pristúpiť, aby nebolo ohrozené vaše zdravie, ako aj zdravie vašich najbližších.

Rozhodli sme sa znížiť kapacitu festivalu na 800 návštevníkov. Tým pádom je sobota vypredaná a na piatok a nedeľu ostáva posledných 70 vstupeniek. 

V posledných dňoch sme kvôli Uprising Wakelake Edition preventívne pretestovali na Coronu obsluhujúci personál, celý priestor areálu Wakelake bude pred otvorením vydenzinfikovaný a počas akcie budeme pravidelne umývať a dezinfikovať sociálne zariadenia, ako aj stoly pri gastro prevádzkach.

Veríme, že všetci spoločne dokážeme, že podujatie sa dá aj v túto dobu organizovať bezpečne, disciplinovane, s rešpektom a úctou ku všetkým hygienickým a bezpečnostným nariadeniam a zároveň si spoločne užijeme skvelý víkend plný kvalitnej hudby a pohody.

Prosíme, aby ste nasledovné riadky čítali pozorne:

● ak sa u vás prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, malatnosť alebo zvýšená teplota, prosíme ostaňte doma!
● pri vstupe do areálu vám bude meraná teplota a v prípade príznakov ochorenia vám nebude umožnený vstup na festival
● pri vstupe do areálu je nutné vstupovať s rúškom a naša SBS služba bude apelovať na nosenie rúšok aj v areáli festivalu (prosíme, zoberte si so sebou vlastné rúška, v prípade, že zabudnete, budú vám za malý poplatok poskytnuté pri vstupe)
● na strategické pozície umiestnime stĺpy s dezinfekčnými prostriedkami, ktoré prosíme pravideľne používajte
● prosíme, snažte sa udržiavať od ľudí odstup a nepodávajte si navzájom ruky

Chápeme, že tieto opatrenia môžu byť pre viacerých obmedzujúce, ale v súčasnej sitúacii sú nevyhnutné a tak vás prosíme, aby ste ich dôsledne dodržiavali.

Tešime sa na vás!