uprising.sk/2023 /Instagramová súťaž #UPRISINGGAME2023 už po štvrtýkrát!

Instagramová súťaž #UPRISINGGAME2023 už po štvrtýkrát!

Instagramová súťaž #UPRISINGGAME2023 už po štvrtýkrát!

Tri úspešné ročníky jedinečnej Instagramovej hry Uprising Game už máme za sebou a ďalší skvelý pred nami:) Tento rok nadviažeme na aktualizovaný koncept z minulého ročníka a pripravené tak budú dva samostatné hracie dni. Či už sa do hry zapojíte v piatok alebo v sobotu, tak máte šancu vyhrať skvelé ceny – vrátane lístkov na budúci ročník nášho festivalu.

Hlavná časť hry bude teda rozdelená na dva samostatné hracie dni. Postup je tradične veľmi jednoduchý – po tagnutí festivalu @uprising_festival a využití hashtagu #UPRISINGGAME2023 príde každému užívateľovi do Instagram directu od našich administrátorov správa so základnými pravidlami a jednoduchým návodom ako sa zapojiť do hry. Hra prebieha pomocou plnenia zábavných interaktívnych úloh priamo v areáli festivalu Uprising cez Instagram. Podmienkami účasti je mať verejný profil, tagovať festival vo svojich instastorkách a vek minimálne 18 rokov. Po úspešnom splnení úlohy dostane užívateľ/ka novú správu s ďalšou úlohou. Po splnení všetkých šiestich úloh na daný deň si budú môcť úspešní hráči a hráčky vylosovať svoju výhru.

Aj tento rok budú pripravené nadupané výhry v podobe lístkov na Uprising Festival 2024, zaujímavých cien z Uprising Shopu, zľavy na merch či cien od partnerov festivalu.
Sledujte nás už teraz na Instagrame – @uprising_festival a nezabudnite si užiť!