UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/G Ras & Telma Lincoln

G Ras & Telma Lincoln

25.08.2018 17:00
Dancehall
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

G Ras je maďarský spevák a MC s nezameniteľným hlasom oplývajúci silnou charizmou a charakteristickým prejavom. Mnohí ho dobre poznáte ako moderátora hlavného pódia, ktorý stíha každý rok prezentovať aj jeden zo svojich projektov. Tento rok ho uvidíte vystupovať po boku maďarskej speváčky s ghanskými koreňmi, Telmy Lincoln.

Frontman kapely Riddim Colony odštaroval pred pár rokmi sólo kariéru, ktorej sa, ako aj kapele, veľmi dobre darí. Jeho vyše 12 rokov skúseností v hudobnej sfére mu priniesli viacero albumov, piesní, klipov a kolaborácií so zvučnými menami ako Dub Fx, Chezidek či Micah Shemaiah.

Je známy svojim pozitívnym prístupom k životu, čo sa odráža aj na jeho tvorbe a uvedomelých textoch. Vedie rastafariánsky život, ktorý ho mnohokrát zaviedol na Jamajku, kde už v ako domácom prostredí nahral aj sólo album. Svoj celý voľný čas venuje sociálnej a environmentálnej práci a ochrane ľudských a zvieracích práv.