UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/JuJu Planet Dub & Atka

JuJu Planet Dub & Atka

25.08.2018 17:00 - 18:30
Dub Club
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

JuJu Planet Dub je slovenský skladateľ, hudobník a producent z Piešťan. K hudbe inklinuje už od útleho veku, kedy spoznával viaceré hudobné nástroje a štýly. Vo svojej tvorbe sa stále snaží posúvať hranice a spája ňou rozmanité kultúry a žánre. Jeho produkcia môže byť opísaná ako multikultúrna fúzia elektro etna s hlbokými basami ochutenými psychedelickými zvukmi doprevádzaná indickým sitárom. Aktívne sa hudbe venuje od roku 2000, kedy po štyroch rokoch začal tvoriť vlastné produkcie. V súčasnej dobe je ponorený do novej tvorby spájaním elektra s world music. O tom hovorí aj jedna z jeho najnovších prác, EP World Essences na ktorom spolupracoval s folklórnym súborom Žito a s indickým umelcom Nikhil Patwardhanom. Od JuJu Planet Dub môžete očakávať dub a etno rytmy plné energie, života a revolucionárskych myšlienok.

Vystúpenie JuJu Planet Dub bude live sprevádzať huslistka Atka. Hrávať na husle zažala už ako 5-ročná, vďaka jej otcovi, ktorý ju naučil základy. Pôsobila v bratislavskom orchestri Harmónia a v mnohých ďalších menších aj väčších zoskupeniach hrajúc v rozličných hudobných štýloch na Slovensku aj zahraničí. N svojich vystúpeniach používa nástroje husle, tibetské misky, perkusie a tiež aj spieva. Koncertná činnosť popri tej štúdiovej vedie, avšak i v tejto oblasti má mnoho skúseností – participovala na vyše 10 albumoch rôznych mien a žánrov.https://www.youtube.com/watch?v=Ilhwc9zlHQQ