UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Kibir La Amlak & Dawta’s of Aya

Kibir La Amlak & Dawta’s of Aya

25.08.2018 23:30 - 01:00
Dub Club
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Skvelá kombinácia britského soundu Kibir La Amlak a brazílskych „sestier“ Dawta’s of Aya vás v lete zoberie do ríše dubu. Vo svojom repertoári ukrývajú show plnú improvizácie, dynamickosti, efektov a poriadnych basov a to všetko s precítenými vokálmi šarmantnej trojice speváčok. Interpreti z dvoch svetov si k sebe našli cestu na Tawai festivale v Brazílii, kde si okamžite spolu skvelo sadli a začali spoločne vystupovať.

Kibir La Amlak nie je na reggae a dub scéne neznámou veličinou. Už vyše 15 rokov vlastní label, nahrávacie štúdio a sound systém so sídlom v Londýne. Zakladateľ JT si so sebou nesie bohatú zbierku
vlastných produkcií, remixov a dub verzií, ktoré vierohodne a originálne prezentuje po celom svete. Dawta’s of Aya sú tri speváčky s africkými koreňmi, ktoré sa spojili aby ukázali svetu pravú realitu a
hájili záujmy svojich sestier a bratov v Afrike. Taktiež sú aj aktivistky ktoré sa snažia dosiahnuť rovnoprávnosť žien v brazílskej spoločnosti. Ich texty sú plné spirituality a feminizmu, ktoré zachytávajú vyše 500-ročnú bolesť ich národa. Svojim vystúpením chcú dať každému nádej na slobodu a prekonanie ťažkých časov. Pripravte sa na precítenú unikátnu a zároveň energickú show.