UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Hollie Cook

Hollie Cook

23.08.2019 20:30 - 21:30
Budiš Arena
Uprising Festival 2019

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Hollie Cook je talentovaná britská speváčka a klávesáčka. Dcéra bubeníka Sex Pistols a speváčky skupiny Culture Club naložila so svojim zdedeným talentom naložila veľmi dobre. Hudobné nadanie kombinuje s podmanivým šarmom, prezentujúc svoj unikátny štýl, kde sa stretáva reggae s lovers rockom, jej samou nazývaný aj tropical pop.

V 19tich rokoch sa stala členkou post-punkovej kapely The Slits, s ktorou precestovala celý svet. Neskôr pokračovala spoluprácami s hudobníkmi ako Ian Brown, Jamie T a Prince Fatty, s ktorým aj nahrala svoj prvý eponymný album v 2011-tom. Piesne “Milk & Honey” a “That Very Night” sa uchytili v rebríčkoch a rádiách po celom svete, a BBC jej debut dokonca označil za jeden z najlepších reggae albumov roku. Jej live vystúpenia, či živé vstupy v médiách sú veľmi obľúbené. Uprisingu okrem iného príde predstaviť svoj minuloročný album Vessel Of Love.