UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Mal Élevé

Mal Élevé

24.08.2019 20:30 - 21:30
Budiš Arena
Uprising Festival 2019

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Mal Élevé je nemecký spevák s francúzskymi koreňmi, známi aj ako jeden z bratskej dvojice frontmanov a zakladajúcich členov svetoznámej kapely Irie Révoltes. Aj vám už chýbalo ich energické prevedenie, skvelý súlad hudobných štýlov a atmosféra, ktorá sa len tak nevidí?

Mnohým z vás určite ešte rezonuje v ušiach veľkolepý rozlúčkový koncert kapely z 10-teho ročníka Uprising-u, a poteší správa, že aj keď kapela už nie je funkčná, jej zakladateľ ju po boku novej tvorby necháva znieť na svojich sólo vystúpeniach. Irie Révoltes za svoje pôsobenie precestovali takmer 25 krajín a odohrali vyše 500 koncertov. Svoju kariéru zavŕšili veľkopelým turné v roku 2017, ktorého sa spolu zúčastnilo vyše 60 tisíc ľudí. Dnes už Mal Élevé kráča sám so svojou novou kapelou, a neprestáva šíriť svoje posolstvo. Tešiť sa môžte na klasickú a overenú kombináciu reggae, dancehallu, punku a hip hopu. V nemeckom a francúzskom znení pokračuje (vl. menom) Pablo Charlemoine v šírení svojho posolstva. Okrem toho, že jeho tvorba dobre znie, obsahuje aj hlbšie myšlienky, ktorými sa snaží bojovať za rovnoprávnosť a solidaritu a poukazovať na aktuálne témy. O tom hovorí aj jeho najnovšia pieseň “Mittel Meer” (Stredozemné more), z ktorej celý zisk putuje organizáciám Sea-watch a SOS Mediterranee.