UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Akustika

Akustika

24.08.2018 20:30
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Už tradične bude vždy pozitívna a veselá prešovská kapela Akustika aj tento rok súčasťou nášho line-upu. 9-členná zostava nám príde predstaviť svoj nový album „Zastavme Svet“, s ktorým sa začiatkom leta vydala na veľké turné.

Od svojho založenia v roku 2012 prešla kapela veľkou transformáciou, čo sa týka hudby aj zloženia. Pred dvoma rokmi nahradili speváka svojim gitaristom Palim Kovaľom, a zmenili svoj názov z N3O Akustika na Akustika. Po kombinovaní world music s folkom a ľudovou hudbou prišiel v ich repertoári na rad aj drum and bass, temné cigánske rytmy, a oveľa viac reggae ako sme boli zvyknutí.

Mladí a talentovaní hudobníci svojimi pesničkami bavia poslucháčov každého veku. Vidieť ich v kluboch, na festivaloch, ale nemajú problém rozložiť mohutný kontrabas, gitary, husle, cajón, lesný roh či perkusie rovno na ulici a tešiť tak netradičným koncertom okoloidúcich fanúšikov alebo pozvať si ich priamo do svojej skúšobne. Urobili to už tak nielen takmer v každom meste na Slovensku, ale aj vo Francúzsku či Taliansku.