UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Čis T

Čis T

25.08.2018 20:30 - 21:15
Dancehall
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Tento rok zájdeme aj ku koreňom slovenského rapu a privítame jedného z najúspešnejších raperov krajiny, Čis T. Ešte pod menom Čistychov zaujal fanúšikov svojim talentom a kreatívnymi textami už v roku 1995. Spolupracoval s dodnes vychýrenými producentmi ako MadSkill, Separ, DJ Wich či Orion. Čis T sa podieľal na založení ikonických skupín L.U.Z.A., 4D a Názov Stavby. Rodák z Petržalky má na konte viacero či už sólových alebo skupinových albumov ako „Né Produkt“, „Rap Evolúcia“ a obrovský úspech získal aj piesňami s miliónovými vzhliadnutiami na YouTube „Každý Kdo Ma Pozná“, „Jediná“ či „Zelený Dym“.

Posledný album s formáciou L.U.Z.A. vydal v roku 2016 a odvtedy sa plne sústredil na sólo kariéru. Zmenu mena na Čis T vysvetlil v minuloročnej piesni „Questions“. Tá bola predzvesťou nového albumu „Yak Orol“, ktorý vydal len nedávno. Vynovený Čis T má v ponuke bohatý výber nových piesní na ešte vyššom leveli na aký boli jeho fanúšikovia zvyknutí. V albume nájdete tradične dobrého Čis T, underground aj newschool a kopec hviezdnych spoluprác s Rida Radar, Separ, Rytmus, Strapo či P.A.T.