UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Macaque & MC Jimmy Danger

Macaque & MC Jimmy Danger

25.08.2018 03:30 - 05:00
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Formáciu Macaque tvorí známe bratislavské DJské duo Olis Bakulu & Slight, ktorí si špeciálne pre Uprising pripravili novú show spoločne s britským MC Jimmy Danger. Dvojica sa začala pohybovať v  hudobnej sfére pred pätnástimi rokmi, kedy si zamilovali dnb a breakbeat. Dobre zohraní kamaráti však vedia urobiť party v každom štýle. Cudzí im nie je ani dubstep či house, ktorými radi dopĺňajú svoje energické sety. Pravidelne organizujú akcie pod značkou Special Place, na ktorej sa predstavili hviezdy svetového rázu aj lokálny umelci.

Jimmy Danger, Angličan žijúci na Slovensku, vlastní úspešný label Audio Danger, ktorý okrem dnb tvorí aj hip hop. Svoje meno si vybudoval vďaka vystúpeniam po Európe aj Slovensku. Okrem produkovania hudby sa venuje aj rapovaniu a ako MC hosťuje na vystúpeniach zvučných mien, ako tomu bude aj na našom festivale. Jimmy Danger si svoje meno nevybral náhodou, s veľkým rozhľadom v žánroch ako jump up, UK garage, neurofunk či liquid vie poriadne okoreniť každú show na ktorej sa ukáže.