UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Matys & live band

Matys & live band

24.08.2018 18:30
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Raper Matys po rokoch tvrdej práce príde na Uprising predstaviť svoj debutový album „Martin“. Ako dlhoročný fanúšik rapu, dnes najnovší člen českého labelu Ty Nikdy, začínal v kapele Slow Flow. S ňou sa stal súčasťou zaujímavých koncertov a projektov, no pre nezhody sa kapela počas vydávania albumu rozpadla. Matys sa rozhodol pre sólo kariéru, avšak ani spolupráce s producentami ako Amida („Ibalgin“) či DOM („Môžem J*bať“ a „Sativa“) mu nepriniesli ovocie v podobe vytúženého a zaslúženého albumu.

Rok 2017 sa pre Matysa začal sľubne, vstúpil do labelu Ty Nikdy a s beatmi od zakladateľa labelu Idea vydal svoje prvé EP Čísla. Rok na to už vydáva svoj debutový album „Martin“ nahrávaný so živými nástrojmi. Jeho kvality a presvedčivý hudobný prejav očaril aj Rádio_FM, ktoré ho minulý rok nominovalo za objav roka v Radio Head Awards. Precízna selekcia tém, veľká úprimnosť a úderná hudba ho radí medzi umelcov, ktorý sa od ostatných raperov odlišuje. Ako jeden z mála raperov v marci reagoval aj na zlú politickú situáciu na Slovensku piesňou „Vkraine“ v spolupráci s Katkou Ščevlíkovou a Milom Suchomelom.