UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Million Stylez

Million Stylez

26.08.2018 00:00
Dancehall
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Na Uprisingu s radosťou opäť privítame dancehall ikonu Million Stylez. Polovičný Japonec a Francúz vyrastajúci vo Švédsku začínal v mladom veku rapom a hip hopom, ktorý ho však ešte pred dosiahnutím dospelosti priviedol k reggae a dancehallu. Ako jeho trefne zvolené meno napovedá, Million Stylez v sebe ukrýva nespočet štýlov s citom pre vytvorenie hitov.

Ešte v roku 2005 sa na Jamajke zúčastnil talentovej súťaže Big Break ako prvý nejamajčan, v ktorej sa umiestnil na 4. mieste. Už rok na to zvalcoval hitparády svojim najznámejším počinom „Miss Fatty“ a odvtedy jeho meno rezonuje v ušiach celého sveta. Na konte má tri albumy „From A Far“, „Everyday“, „Revelation Time“  a aktuálne aj minuloročné EP „Light Up“. Hviezdne spolupráce s interpretmi ako sú Beyoncé, Gentleman, Alborosie, Bounty Killer, Charly Black, Busy Signal, Shaggy a mnohí ďalší potvrdzujú, že Milli nie je jednohitovým umelcom. Dodnes udáva tempo európskej a svetovej dancehall scéne, medzi jeho najznámejšie skladby radíme napríklad „Fade Away“, „Baddis Ting“, „Police In Helicopter“, „Everyday, „Love We Deal With“ alebo „Supastar“.