UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Benny Page

Benny Page

26.08.2018 02:30 - 04:00
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Na Uprisingu vystúpi aj významný predstaviteľ jungle a dnb scény, Benny Page. Za posledné roky sa stal stálicou top rádií ako BBC Radio 1, 1Xtra, Rinse FM, Choice FM alebo Kiss FM. Drží si miesto na popredných priečkach britskej elektronickej scény vďaka jeho bezchybnému mixovaniu a ťažkotonážnym tanečným trackom. Svetu sa vo veľkom predviedol svojim prelomovým hitom “Turn Down The Lights” v 2006, v ktorom vysamploval hit Shine Eye Gyal od Black Uhuru.

Pod Shy FX-ovým labelom Digital Soundboy mal možnosť spolupracovať s uznávanými producentmi a MCs ako sú Nas, Tinnie Tempah, Snoop Dogg, Top Cat, Congo Natty, MC Spyda či vydavateľskými gigantmi Sony, Universal alebo London Records. Jeho pestrý záber a všestrannosť pravidelne dokazuje releasmi na vlastnom labeli High Culture Recordings, kde namiesto klasickej britskej elektronickej produkcie inklinuje viac k reggae, ragga-jungle, funky a dubstepu trackmi ako Raggamuffin”, “Stamina”, “What Must I Do” či Top Rank Skank“ s Mr. Williamz-om. Aktuálne pripravuje svoj prvý štúdiový album nahrávaný na Jamajke a v UK, ktorý ponúkne veľkú cestu naprieč dancehallom k trapu, reggae a drum’n’bassu.