UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Dub Phizix & Strategy

Dub Phizix & Strategy

25.08.2018 02:00 - 03:30
Budiš Arena
Uprising Festival 2018

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Na Uprising tento rok zavíta aj populárna a skvelo zohratá dvojica britskej dnb scény, Dub Phizix & MC Strategy. Dub Phizix, tvorca svojho vlastného štýlu drum and bassu tvorí unikátne, často až prekvapivé produkcie, na ktoré čerpá inšpiráciu v mnohých hudobných žánroch. Skvelým príkladom je ich spoločný najznámejší počin „Marka“ so Skeptical, kde spojil dancehall s grime music. Táto pieseň zapôsobila na široké spektrum poslucháčov elektronickej hudby.

Dub Phizix našiel svoju vášeň pre hudbu pred vyše dvadsiatimi rokmi, ktorá doslova nedávala spať jeho susedom. Dnes je uznávaným producentom, ktorého tvorba sa dostala do MTV, BBC, Nokia či 4Music a nahráva pre známe vydavateľstvá ako Exit, Soul:R, Critical, Metalheadz, Ingredients a množstvo ďalších. So svojou show precestoval úspešne všetky kontinenty, až sa vypracoval na jedného z najžiadanejších DJov Británie. V roku 2014 si založil vlastný label SenkaSonic pod ktorým si vydáva všetky svoje produkcie podľa vlastného gusta. Jeho prvý track pod touto značkou „Buffalo Charge“ so Strategy dosiahol veľký úspech na festivaloch a vyhral aj ocenenie za skvelý video koncept. So svojim parťákom Strategy, sa rok na to dostali so svojou show aj do rádia BBC 1, kde sú rezidentmi až dodnes.
https://www.youtube.com/watch?v=--KZLkwKci8