UPRISING FESTIVAL

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

UPRISING FESTIVAL 2018 (Official Aftermovie)

UPRISING FESTIVAL 2019 HEADLINER

Uprising/Elephant Man

Elephant Man

25.08.2019 01:30 - 02:30
Main Stage
Uprising Festival 2019

Networks


Add to Favorite

My Favorites

Slovensko bude po prvýkrát bude hostiť dancehall-ového velikána a šoumena, nezastaviteľného jamajského speváka Elephant Man-a. Už vo svojich začiatkoch priniesol do dancehall sveta inovatívne prvky, ktoré dav jeho divákov uchvátil. Jeho divoké a nevídané spôsoby prejavu, rýchly flow s charakteristickým hlasom a nezabudnuteľné pódiové prevedenie ho na začiatku milénia z lokálneho deejay-a premenili na medzinárodne uznávaný reggae fenomén. Energická atmosféra na jeho koncertoch vyvetrá myseľ a rozprúdi veľkú párty. Okrem jeho hudby pútajú pozornosť aj jeho vlasy, oblečenie a štýl. V dobrom pobláznený spevák sa považuje za boha energie a tiež aj otca novodobého dancehall-u, čo súhlasí aj s jeho slovami: “Stačí, aby si ma stretol len raz, nikdy na mňa nezabudneš.”

Autor hitov “Nuh Linga”, “Pon Di river”, “Signal The Plane”, “Willie Bounce” či “Wind Up” s Major Lazer, je na scéne od roku 1997. Medzinárodne známym sa stal po vydaní piesni “All Out” pre reklamu Olympijských hier v 2004-tom. Jeho repertoár obsahuje piesne šialené, romantické aj gangsterské, no všetky rovnako chytľavé. Na konte má spolupráce s poprednými svetovými interpretmi ako Busta Rhymes, Rihanna, Shaggy, Wyclef Jean, Janet Jackson či Kat DeLuna, ktorých hit “Whine Up” má dnes 120 miliónov videní na YouTube.